Dizi Press v2 Çıktı!

  SonrakiÖnceki

  Dizi Press v2 Çıktı!

  Dizipress takip eden veya almak isteyen müşterilerimize duyurudur!

  Dizi Press v2 yayına çıkmış olup, satış için hazırdır. V2 ile gelen bazı özellikler;

  Üye Paneli Bileşeni

  Üye paneli bişeşeni ile üyelerin izlediklerim sayfasına girmeden nerede kaldıklarını gösteren bileşen ayarlarını yapıp, ajax ile destekleyerek sayfa yenilemeden son izlediği bölümlere ulaşabilmesi. Aynı zamanda üye paneli sayesinde online üyeler,, arkadaşlar gibi bileşenlerin de eklenebildiği ikincil tab getirilmiştir.

  BreadCrumbs Sistemi

  DiziPress v3 ile birlikte schema.org kurallarına uygun Breadcrumb desteği getirilmiştir.

  Sosyal Medya Bağlantıları

  Dizipress ile birlikte Easy Social Share eklentisi ücretsiz gelmektedir. Dizipress için alıncan Extended lisans ile yaptığımız temaya entegreli sosyal paylaşım düğmeleri sorunsuz bir şekilde panelden yönetilebilir halde gelmiştir.

  %50 Daha Az Sorgu

  Bu kadar özelliğin yanında yaptığımız temada bir çok sorgu ile CPU kasma problemi oluşmuştu. Dizi Press v2 ile bu sorunu ortadan kaldırdık ve Anasayfanın %50 daha az sorgu ile çalışabilmesini sağladık.

  Üye Bilgileri

  Dizipress v2 ile üyelerinizin profil alanlarını oluşturabilir, kapak fotoğrafı, yaş cinsiyet (tamamen size bağlı vb.) özellikler ile panelden istediğiniz gibi kaldırıp yeni eklemeler yapabileceksiniz.

  Blog Sistemi

  Yaptığımız araştırmalar neticesinde her sitede olduğu gibi dizi/film sitesinde de olması istenen blog sistemini dizi haberleri tarzında yansıtarak hem Google hem de kullanıcılara etkin bir site sunabilmenizi sağladık.

  Sınırsız Renk Sistemi

  DiziPress v2 nin en calıcı özelliği olan sınırsız renk seçeneği ile binlerce aynı görünteye sahip internet sitelerindense, tamamen size özgü, kendi zevkinize uygun yaratabileceğiniz şekilde admin panelinde birkaç saniye de sitedeki tüm alanların renklerini değiştirebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz renk ayarını dilediğiniz zaman değişerek kullanıcılarınıza farklı seçenekler ile gelebilir ve onların beğenileriyle bu ayarı aktif kılabilirsiniz.

  • DiziPress v6 Talep Toplama

   Merhaba. Çok beklediniz biliyoruz. Bizler de geceli gündüzlü çalışarak Dünyanın en kaliteli ve eşi benzeri

  • DiziPress v5 Güncel!

   Merhabalar, Daha önceki DiziPress v5 Talep Toplama blog yazımızda bildirdiğimiz üzere DiziPress v5 sürümünü tamamlamış bulunmaktayız.

  • DiziPress v5 Talep Toplama

   Merhabalar, Merakla beklenen DiziPress v5 sürümünün yayınlanmasına çok yaklaştık. Bir çok müşterimizin güncelleme tarihini merak

  • WordPress Yemek Tarifleri Temamız yayında!

   A’dan Z’ye tüm alanlarıyla profesyonel bir tema olması açısına çalıştığımız, FoodPress WordPress Yemek Tarifleri temamız

  • Dizipress v4 Çıktı!

   Merakla Beklenen Dizipress v4‘ü tamamlamış bulunuyoruz. Sistemi baştan sona değiştirdiğimiz temada, bir çok yeni özellik ve eski özellikler için güncelleme imkanımız oldu. Uzunca süredir beklenen bu güncelleme için gösterdiğiniz sabır ve anlayıştan dolayı tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

  • BusinessPress Yayınlandı!

   BusinessPress ile Kendi şirketinizin ya da müşterinizin internet sitesini dakikalar içerisinde ayarlayabileceğiniz, son derece modern

  • Dizipress v3.1 Güncellemesi

   Dizipress WordPress Temasının dop dolu içeriği ve eşsiz özellikleriyle kaynak kullanımının diğer temalara göre biraz

  • Dizipress v3 Güncelleme

   Dizipress Diğer Sürümlerden Dizipress v3 Sürümüne yükseltme yapmak isteyen kullanıcılar için 50 TL ücret ödemesi

  Fikrini Paylaş

  NextÖnceki