Dizipress v4 Çıktı!

  SonrakiÖnceki

  Dizipress v4 Çıktı!

  Merakla Beklenen Dizipress v4‘ü tamamlamış bulunuyoruz. Sistemi baştan sona değiştirdiğimiz temada, bir çok yeni özellik ve eski özellikler için güncelleme imkanımız oldu. Uzunca süredir beklenen bu güncelleme için gösterdiğiniz sabır ve anlayıştan dolayı tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

  Dizipress‘in önceki versiyonlarını kullanan müşterilerimiz için güncelleme işlemi 19 Aralık Pazartesi Günü başlayacaktır. Bu süreye kadar ödeme yapan müşterilerimiz ödeme yapma sırasına göre güncelleme tarihleri belirlenecektir. Fakat ilk müşterimiz 19 Aralık Pazartesi günü güncelleme fırsatı yakalayacaktır. Bunun sebebi hem yeni versiyon için yapmamız gereken testler, hem de oluşturmak istediğimiz dökümantasyon ve eğitim videoları ile dizipress’i daha kullanılabilir yapıya sokmaktır. Ayrıca uygulamayı düşündüğümüz Dizipress Tek tıkla güncelleme işlemi sayesinde siteniz kapanmadan güncellemeyi anında yapabileceksiniz.

  Dizipress v4 güncelleme ücretleri;

  v2 müşterileri için 200 TL

  v3 ve v3.1  müşterilerimiz için 100 TL olacaktır.

  Ödemelerinizi aşağıda vereceğimiz banka hesap bilgilerine eft/havale ile gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme yaptıktan sonra lütfen destek birimimize ödeme yaptığınız bildiriniz. Destek birimimiz tarafından güncellemenizin yapılacağı tarih size bildirilecektir.

  Hesap Bilgilerimiz;

  Tayfun ÇAKIR – Ziraat Bankası

  • IBAN:TR910001000887535519345001

  Tayfun ÇAKIR – Garanti Bankası

  • IBAN:TR880006200020900006649673

   

  Dizipress v4 İle Neler Yeni Gelin bunlara göz atalım;

  V4 Güncelleme Notları

  Yep Yeni Bir Framework

  Dizipress v4 ve devamında kullanacağımız TT Framework altyapısı dizipress’e entegre edilmiştir. Yeni ayarlar sayfası ve lisans işlemleri çok daha fonksiyonel ve hızlı işlemektedir. Ayrıca Canlı önizleme ile sitenizde olan değişimleri anlık kontrol edebileceğiniz özelleştirme sayfası eklenmişitr.

  Yeni Sayfa Yapıcı

  Dizipress v4 ile eski sayfa yapıcı işlemi kaldırılıp Visual Composer eklentisi entegre edilmiştir. Çok daha özel sayfalar inşaa edebilir, farklı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Daha önceki versiyonlarda bulunan tüm sınırlamalar kaldırılmış ve tamamen özgür bir sayfa yapıcı mantığı getirilmiştir.

  Üye Aktiviteleri

  Daha önce var olan izledim ve favori özelliği geliştirilmiş, İzlediklerime ekle, Sonra İzle, Beğen & Beğenme, favori ekleme gibi özellikler getirilmişitr. Takip etme sayesinde üyeler bildirim alabilir ve mail gönderilebilir durumdadır.

  Sorunsuz CPU

  Yaptığımız testler ile daha önce varolan CPU problemi çözülmüş ve daha önce kullanılan tüm eklentiler iptal edilmişti.r temada tüm fonksiyonlar artık temaya dahildir. Ara güncellemeler ile daha hızlı sonuçlar almayı planlıyoruz.

  Genel Olarak;

  WordPress Core yapısında oluşan değişiklikler, kaldırılan fonksiyonlar ve yeni güncellemelere göre uyumlu kod yapısı sağlanmıştır. Tema Baştan sona değiştirilmiş ve tamamen yeniden kodlanmıştır. Yeni teknolojiler dahil edilmiş, Dizipress Font ailesi entegre edilmiştir. Sayfa hızı ve yükleme miktarı minimuma indirilmiş olup hatasız anasayfa ve alt sayfa konfigürasyonu eklenmiştir. Birçok deneme ve test ile hız ve güvenlik kontrolü yapılmıştır. Sorgu sayısı minimuma indirilmiştir, bir çok alan WordPress Object Cache ile desteklenmiştir. TT Framework Entegre edilmiştir. Tüm sayfa yapıcı elemanları Film dizi ve yazılar için özelleştirilebilir konumdadır. Css ve js yayını optimize edilmiş ve daha düşük boyutta tutulmuştur.

  dizipressv4

   

  Fikrini Paylaş

  NextÖnceki