DiziPress v5 Talep Toplama

  SonrakiÖnceki

  DiziPress v5 Talep Toplama

  Merhabalar,

  Merakla beklenen DiziPress v5 sürümünün yayınlanmasına çok yaklaştık. Bir çok müşterimizin güncelleme tarihini merak etmesine, ve bize güncelleme tarihini sormasına rağmen bildiğiniz üzere tam bir tarih veremedik. Bunun sebebi sizlere verdiğimi Premium Destek ve şu ana kadar varolan komplikasyonların manuel olarak her bir müşteri adına teker teker gerçekleştirilmesi ve aynı zamanda projelerimizin yoğunluğundan kaynaklanmaktaydı. Fakat sizi temin ederiz ki beklediğinize değecek.

  DiziPress v5 sürümünün güncelleme safhası şuan için %80 dolaylarındadır. Yaklaşık olarak Eylül ayının ortalarında güncellemeyi bitirmiş olacağız. Bu aşamada sizlerinde DiziPress ve TurkThemes’e olan katkılarınızdan dolayı minnettarız.

  Türkiye’deki dizi sitelerinin hatırı sayılır ölçüde DiziPress’i kullanması da bizi ayrıca heyecanlandıran unsurlardan biridir. Bu yüzden hiçbir eksik ve hata olmadan tamamlamayı planlıyoruz. Bu yazı üzerinde hiçbir güncelleme notu paylaşmayacağız fakat sizlerden isteğimiz DiziPress‘i daha iyi yapabilmek, var olan müşterilerimiz ve gelecekteki müşterilerimizin arzularını karşılayabilmek adına aşağıdaki forma lütfen DiziPress v5 te olmasını istediğiniz özellikleri bize göndermeniz olacaktır.

  Bize göndereceğiniz tüm isteklerinizi gözden geçireceğimize ve gerekli şartların sağlanması, isteğin yoğunluğuna göre DiziPress v5 ya da sonraki versiyonlara aktarılması için elimizden geleni yapacağımızdan şüpheniz olmasın.

  Bizi tercih ettiğiniz için tekrar teşekkür ederiz.

   

  • DiziPress v6 Talep Toplama

   Merhaba. Çok beklediniz biliyoruz. Bizler de geceli gündüzlü çalışarak Dünyanın en kaliteli ve eşi benzeri

  • DiziPress v5 Güncel!

   Merhabalar, Daha önceki DiziPress v5 Talep Toplama blog yazımızda bildirdiğimiz üzere DiziPress v5 sürümünü tamamlamış bulunmaktayız.

  • WordPress Yemek Tarifleri Temamız yayında!

   A’dan Z’ye tüm alanlarıyla profesyonel bir tema olması açısına çalıştığımız, FoodPress WordPress Yemek Tarifleri temamız

  • Dizipress v4 Çıktı!

   Merakla Beklenen Dizipress v4‘ü tamamlamış bulunuyoruz. Sistemi baştan sona değiştirdiğimiz temada, bir çok yeni özellik ve eski özellikler için güncelleme imkanımız oldu. Uzunca süredir beklenen bu güncelleme için gösterdiğiniz sabır ve anlayıştan dolayı tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

  • BusinessPress Yayınlandı!

   BusinessPress ile Kendi şirketinizin ya da müşterinizin internet sitesini dakikalar içerisinde ayarlayabileceğiniz, son derece modern

  • Dizipress v3.1 Güncellemesi

   Dizipress WordPress Temasının dop dolu içeriği ve eşsiz özellikleriyle kaynak kullanımının diğer temalara göre biraz

  • Dizipress v3 Güncelleme

   Dizipress Diğer Sürümlerden Dizipress v3 Sürümüne yükseltme yapmak isteyen kullanıcılar için 50 TL ücret ödemesi

  • Dizipress v3 için Hazır Olun!

   Türkiye’de ve dünyada eşi benzeri olmayan WordPress Dizi Teması için v3 çalışmalarımız sona ermiştir.

  NextÖnceki