DiziPress v5 Talep Toplama

  SonrakiÖnceki

  DiziPress v5 Talep Toplama

  Merhabalar,

  Merakla beklenen DiziPress v5 sürümünün yayınlanmasına çok yaklaştık. Bir çok müşterimizin güncelleme tarihini merak etmesine, ve bize güncelleme tarihini sormasına rağmen bildiğiniz üzere tam bir tarih veremedik. Bunun sebebi sizlere verdiğimi Premium Destek ve şu ana kadar varolan komplikasyonların manuel olarak her bir müşteri adına teker teker gerçekleştirilmesi ve aynı zamanda projelerimizin yoğunluğundan kaynaklanmaktaydı. Fakat sizi temin ederiz ki beklediğinize değecek.

  DiziPress v5 sürümünün güncelleme safhası şuan için %80 dolaylarındadır. Yaklaşık olarak Eylül ayının ortalarında güncellemeyi bitirmiş olacağız. Bu aşamada sizlerinde DiziPress ve TurkThemes’e olan katkılarınızdan dolayı minnettarız.

  Türkiye’deki dizi sitelerinin hatırı sayılır ölçüde DiziPress’i kullanması da bizi ayrıca heyecanlandıran unsurlardan biridir. Bu yüzden hiçbir eksik ve hata olmadan tamamlamayı planlıyoruz. Bu yazı üzerinde hiçbir güncelleme notu paylaşmayacağız fakat sizlerden isteğimiz DiziPress‘i daha iyi yapabilmek, var olan müşterilerimiz ve gelecekteki müşterilerimizin arzularını karşılayabilmek adına aşağıdaki forma lütfen DiziPress v5 te olmasını istediğiniz özellikleri bize göndermeniz olacaktır.

  Bize göndereceğiniz tüm isteklerinizi gözden geçireceğimize ve gerekli şartların sağlanması, isteğin yoğunluğuna göre DiziPress v5 ya da sonraki versiyonlara aktarılması için elimizden geleni yapacağımızdan şüpheniz olmasın.

  Bizi tercih ettiğiniz için tekrar teşekkür ederiz.

   

  NextÖnceki