DiziPress v6 Talep Toplama

  Önceki

  DiziPress v6 Talep Toplama

  Merhaba.

  Çok beklediniz biliyoruz. Bizler de geceli gündüzlü çalışarak Dünyanın en kaliteli ve eşi benzeri olmayan dizi temasını sizlere daha iyi hizmet vermek için uğraşıyoruz.

  Beklenen güne çok az kaldı diyebiliriz. Bildiğiniz gibi her güncellemeden önce sizlerden güncellemeyle ilgili talep topluyoruz. Bu şekilde sizin de isteklerinize yer vererek tüm müşteri ve müşteri adaylarımıza ödediği ücretin hakkını vermeyi planlıyoruz. Fakat sizlerin de anlayışla karşılayacağı gibi tüm isteklerinize karşılık veremeyebiliriz.

  Öncelikle DiziPress v6 da şu durumların değiştiğini bildirelim;

  1- Tasarımlar tamamen değişti, güncel  kütüphanelerle Dark – Light Seçenekleri olacak şekilde iki kalıp ve yüzlerce farklı alternatifle geliyoruz.

  2- %180 Hız artışı sağladık. Evet bunu söylemekten gurur duyuyoruz. 5 yıla varan Dizi teması geliştirmemizin ardından dünyanın hiçbir yerinde var olmayan kendi framework’ümüze entegre ettiğimiz cache sistemi ile artık up uzun sayfaları dahi maksimum 10 sorgu ile gerçekleştirebileceksiniz. Ayrıca sunucularınız artık CPU değil ram kullanacak.

  3- Bir çok yeni modül ekledik. Bunların yanında DiziPress v6 yi artık sadece dizi film izleme sitesi yerine bir portal, bir haber sitesi ya da sosyal ağ olarak kullanabileceksiniz. Daha fazla spoiler vermek istemiyoruz. Demoyu görünce çok beğeneceksiniz.

  4- Ana tema dışında bir çok eklentiyle birlikte satışa çıkaracağımız DiziPress v6  ana kalıpları dışında bir çok unique özellikle gelecektir. Bu özellikleri / eklentileri ayrıca satın alabileceksiniz. Eklentiler tamamen DiziPress ile uyumlu ve sisteminizi yormayacak şekilde ayarlanacak.

  Bu madde 100 e kadar çıkabilirdi fakat burada kesmeyi düşündük. Bu 4 maddeyi belirtmemizdeki amaç sizlerden gelecek Taleplerin eski versiyonlarla kıyaslamamanızı sağlamak içindir. DiziPress v6 yi yep yeni bir tema olarak düşünebilirsiniz.

  Bize göndereceğiniz tüm isteklerinizi gözden geçireceğimize ve gerekli şartların sağlanması, isteğin yoğunluğuna göre DiziPress v6 ya da sonraki versiyonlara aktarılması için elimizden geleni yapacağımızdan şüpheniz olmasın.

  Bizi tercih ettiğiniz için tekrar teşekkür ederiz.

  DiziPress v6 İçin Önerileriniz;

  ADINIZ *

  EMAIL ADRESİNİZ*

  WEB SİTESİNİz*

  Talepleriniz *

  Önceki