Dizipress v4 Tema Özellikleri

v4

wordpress-premium

Yeni Üyelik Sistemi

Wordpress’ten tamamen Arındırılmış giriş, kayıt ve şifremi unuttum alanları ile %100 güvenlik ve %100 orjinal görünüm.

bildirims

Yeni Bildirim Sistemi

Yeni Bildirim sistemi ile üyeleriniz takip ettiği diziler, kullanıcılar ve diğer tüm alanlarda bildirim alıyor, bölümlerini kaçırmıyorlar. Ayrıca kullanıcı isteğine bağlı mail gönderim sistemi.

dpdizi

Dizi Profil Sayfası

Yenilenen Dizi profil sayfası ile, dizinin bölümlerine daha hızlı ulaşım, diziye ait kapak fotoğrafı ve dizi detayları daha derli toplu..

izlediklerim

İzle, Takip et Beğen

Kullanıcılar için geliştirdiğimiz, Dizi takibi, bölüm izleme, kullanıcı takibi, yorum beğenme(me) gibi özellikler ve bunların bildirim sistemine entegresi.

takip

Üye Takibi, Ektileşim

Kullanıcılar Hem dizileri hem birbirilerini takip edebilirler. Takip ettiği dizi ya da kullanıcı hakkında bildirimler alabilirler. Yeni bölüm yayınlandığında ya da takip ettiği üye yorum yaptığında bildirim ve mail alırlar.

profil

Yeni Profil Sayfası

Üyeler Yeni profil sayfasıyla tüm alanlarına erişebileceği aktif menüyü kullanabilir. İzleme listesi, favori listesi ve tüm ayarlarını değişebileceği ayarlar sayfasını rahatlıkla kullanabilir. Ayrıca kişiye ait bilgiler ve sosyal medya bağlantıları eklendi.

sayfa-yapici

Profesyonel Sayfa Yapıcı

Yeni Visual composer Entegresiyle 26 adet Modül ve sınırsız kombinasyonla istediğiniz görüntüyü oluşturabilir Dizipress’i kullanan herbir müşterimizden daha farklı görüntüyü yakalayabilirsiniz. Ayrıca önceki versiyonlarda bulunan tüm sınırlamalar kaldırılmıştır.

comment

Yorum Beğenme & Spoiler

Yeni Versiyonla birlikte uyarladığımız yorum beğenme(me) ve Yorum için spoiler kısmı geliştirişmiştir. Çok beğenilen yorumlar için popüler yorumlar alanı eklenmiştir ve spoiler eklemenin önceki versiyondaki zorluğu kaldırılmıştır.

izledim

Yeni İzleme, Sonra İzle ve Beğen Butonları

Bölümleriniz ve filmleriniz için yeniden tasarlardığınız izledim özelliğinin yanında, Sonra İzle butonu eklenmiştir. Üyelerinizin erişebileceği butonlar ile daha etkileşimli bir yapı oluşturuldu. Ayrıca Beğen / Beğenme butonlarıyla bölüm hakkındaki değerlendirmeleri eklenmiştir.

filtre

Yenilenen Tavsiye / Filtre Sayfası

Dizi tavsiye sayfası ve filtre sayfası birleştirilmiştir.  Kullanıcılarınız hem dizi hem filmleri istediği gibi filtreleyebilecek, kendilerine özel tavsiyeler alabilecekler. Ayrıca filtrelerin Sayfa yüklenmeden kaldığı yerden devam edebileceği özellik eklenmiştir.

renk

Sınırsız Renk

Sınırsız Renk seçeneği ile Dizi Press v4 ile oluşturduğunuz sitenizin %99 ‘a varan alanlarını istediğiniz renkte ayarlayıp önizleyebilir, kendinize özgün bir renk şablonu oluşturabilirsiniz. Üstelik sadece birkaç tıklamayla..

ozellestir

Canlı Önizleme

Dizipress v4 için tasarladığımız yeni frameworkümüz sayesinde ayarlar panelinden yapacağınız tüm değişiklikleri anlık olarak sitenizde görebilirsiniz. WordPress’in bileşen sistemiyle ortak çalışan bu sistem ile renk alternatifleriniz ve ayarlarınızdaki değişimi anında görebilirsiniz.

film

Daha Aktif Film Alternatifi

Dizipress v4 ile artık Filmlerinizi daha fazla modülde kullanabilir, sitenizi tam bir sinema şölenine çevirebilirsiniz. Filmlerinizi ve dizilerinizi hatta bölümleriniz için tüm modülleri kullanabilirsiniz. Sadece 1 kaç tıklamayla sınırsız görüntünün tadını çıkarın

reklam

Sınırsız Reklam Alternatifi

Dizipress v4 ile kullanacağınız sayfa yapıcı ile sitenizin istediğiniz bölümüne istediğiniz an reklam kodlarını girebilirsiniz. Ayrıca sabit reklamlar için admin panelinden özel ayarlamalar ile sadece üyelere gizleyebileceğiniz reklamlar oluşturabilirsiniz.

çok daha fazlası var…

Artık Çok Hızlı!

TurkThemes ile Dizi sitesi müşterilerimizin ve kullanıcılarının isteklerine göre hazırladığımız Dizipress %100 kazanç odaklı ve kullanıcı odaklı tasarlanmıştır.

Tüm eklentiler iptal edilmiştir!

Ajax ile Çok hızlı sayfalar

%100 Güvenli Geri dönüşler

Tüm Fonksiyonlar Tema Entegreli

En İyi SEO Deneyimi

500’den fazla müşterimizle edindiğimiz tecrübeyle sektörün önde giden sitelerine kıyasen yaptığımız çalışma ile sıfırdan başlama korkusuna son verin.

SEO Dopingli Sayfalar

Özel Kategori ve Dizi Sayfaları

Oyuncu, Yönetmen ve Cast Arşivleri

%100 Özelleştirilebilir Alanlar

En İyi Yönetim Deneyimi

Birçok Web sitesiyle aynı görünümde olmaktan rahatsız olabileceğiniz biliyoruz. Disizpress’in eşsiz özellikleriyle saniyeler içerisinde tasarımınızı özgünleştirin.

Sayfa Yapıcı İle Özgün Tasarımlar

Gelişmiş Admin paneli

Sınırsız renk Alternatifi

Gelişmiş Cache Sistemi

Hemen Sipariş Ver?

Projenizi gerçekleştirmek için Dizipress WordPress Temasını Hemen sipariş vererek Dünyanın En Kaliteli Dizi Temasını yaşamanın heycanına varın!