Gizlilik Politikası

  Bu politika , TURKTHEMES.COM üzerinden alınacak herhangi bir ürün ile yürürlüğe girer ve ürünü satın alan müşteri Şartları & Koşulları okudum ve kabul ettim  kutucuğunu tıklayarak aşağıda listelenen şu koşulları kabul ettiğini beyan eder.

  Hizmet Sağlama
  Sitemizde yer alan TASARIM , ÇİZİM , LOGO ve YAZILARIN hak sahibi Turk Themes olup , Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları çerçevesinde tüm hakların edinimi yapılmıştır. Bu gerekçeyle Turk Themes , sitesinde yayınladığı tüm TASARIM , ÇİZİM , LOGO ve YAZILARIN satış, kiralama yada devir haklarını elinde bulundurmaktadır. Turk Themes aksini belirtmediği sürece ÖMÜR BOYU lisanslar vermektedir.

  Ancak yazılımlara erişim, yazılımların güncel sürümlerine erişim, yazılımlar üzerindeki değişikliklere , yazılımın farklı versiyonlarına erişim hakkı ve yaşanacak ve yaşanabilecek her teknik sorunun çözümü için alınan her HİZMET 1 yıl boyunca ücretsizdir ve Destek panelinde bu hizmet temin edilebilir

  GEREKSİNİMLER

  Kullanıcı Adlığı ürün için Hosting ve Domaini kendi satın almalıdır. Web sitemizde herhangi bir Hosting ve Domain satışı yapılmamaktadır. Kullanıcı Ürün bilgilerinde belirtildiyse belirtilen şekilde, belirtilmediyse yazılımın son versiyonunu kullanmakla yükümlüdür. Bu gereksinimi yerine getirmeyen kullanıcıların, web sitelerinin herhangi bir şekilde aksaklığa girmesinde Turk Themes sorumlu değildir. Bu gereksinimlerin karşılandığı halde oluşan problemlerde, Destek sistemi ile problemin kaynağı belirlenir ve sorunun Turk Themes’e ait bir üründen kaynaklandığı görüldüğünde ücretsiz olarak üründe değişikliğe gidilebilir.

  Turk Themes ürünleri 1 yıl boyunca garantili olup, 1 yılı aşkın ürünlerin ücretsiz desteği sağlanmamaktadır.Kullanıcı, Satılan ürünlerin, Açık kaynak kodlu yazılımların temaları olması neticesiyle, oluşabilecek her nevi problemin Turk Themes alt yapısıyla kaynaklansa dahi, bu durumun gerçekleşmeyeceğine dair Turk Themes’in hiç bir garanti vermediğini ve bu tür bir hak dava edilemeyeceğini bilir.

  Turk Themes sitemizde satılan ürünlerin, güncelleme, destek iptali ve yenileme gibi durumları söz konusu olabilir. Bu tür durumlarda destek sistemi üzerinden tüm kullanıcılar bilgilendirilir. Kullanıcının ürünü güncellememesinden Turk Themes sorumlu değildir. Kullanıcılar bu kurala uyup kabul etmiş sayılırlar.

  İADE
  Bir kullanıcı ödemesini yapıp lisans kodu aktive edildikten sonra herhangi bir iade hakkına sahip değildir. Bunun sebebi ise, artık temanın adına tescillenmiş ve tarafınca kullanılabilir hale getirilmiş olmasıdır.

  ÜCRETSİZ HİZMET VE HEDİYELER

  Size aldığınız temalar ile ücretsiz olarak sunulan hizmetlerin (bot, sanal pos, xml , vb modüller) sunucunuzla uyumsuzluğu yada hosting firmanızın yaptığı değişiklikler neticesinde çalışmaz hale gelmesinden hiçbir zaman Turk Themes sorumlu tutulamaz. Aldığınız tüm hizmetlerde olduğu gibi ek ve ücretsiz hizmetlerde de çalışma platformu gereksinimlerini ASGARİ oranda sağlamak zorundasınız. Bot ve benzeri ürünlerin bizden kaynaklı olmayan bozulma durumları mevcut olacağından bu tür hizmetler teknik destek sorumluluğuna girmemektedir ve hiç bir botun garantsini vermemekteyiz.

  TESLİMAT

  Tüm lisanslar ödemelerini takiben anlık olarak aktive edilir ve dosyalara erişim hakkı kullanıcıya sağlanır. Teslimat tamamen internet ortamında yapılmakta olup, tüm indirmeler zaman ve MAC ID ile mühürlenmektedir.

  KURULUM
  Turk Themes, ürün açıklamasında Ücretsiz kurulumun yer aldığı tüm ürünleri kurmak zorundadır. Kurulumun gerçekleşebilmesi için müşterinin ödeme bildirim sistemiyle bilgilerini teslim etmiş olması gerekir. Bu formun gönderiminden itibaren 48 saat içerisinde kurulum gerçekleşir.
  İPTAL
  Turk Themes , KÜFÜR ve AŞAĞILAMA içeren destek talebi yada email sahiplerinin lisanslarını uyarı vermeksizin askıya alma yada durdurma hakkına sahiptir.

  Herhangi bir müşterimiz , bize ait herhangi bir ürünü lisanssız kullanımını yapması, illegal dağıtılan dosyaları indirmesi, sitesine yüklemesi gibi işlemler yapması ve bu işlemlerin ekibimizce tespit edilmesi durumunda , müşterinin lisansı yada lisansları, illegal kullanımını yaptığı temaya ait ücreti ödeyene dek kullanıma kapatılır.

  Lisans Değişkliği

  Siteleriniz için aldığınız tema ve eklentiler tek bir domaine lisanslıdır. Ve sadece 301 yönlendirme yapılmış olan domainler için lisans değişikliği sağlanır. Aksi durumda herhangi bir şekilde lisans değişikliği, lisansın satışı veya ücretsiz devri mümkün değildir.

  UYUŞMAZLIK

  Sitemiz üzerinden alınan temalar ile alakalı uyuşmazlıkların çözümünde İSTANBUL mahkemeleri yetkilidir.

  Turk Themes internet sitesi üzerinden, Bilgi Talebi, İletişim Formu,  Sipariş Verme sayfalarından müşterilerinden bilgi alır.

  Bilgi Talebi Formu:

  Bu form üzerinden aınan bilgiler, hiç bir şekilde 3. kişiler ile paylaşılmaz, bu bilgiler, Turk Themes’ten bilgi almak isteyen kişilere ulaşırken kullanılacak hitap için İsim ve Soyisim, görüşmek için gerekli olan Firma Ünvanı, İş telefonu ve e-posta adreslerinden oluşur.
  Bu bilgiler ile Turk Themes çalışanları bilgi talebinde bulunanlar ile iletişime geçerek, gerekli görüşmeyi sağlar.

  İletişim Formu:

  Bu form üzerinden alınan bilgiler, hiç bir şekilde 3. kişiler ile paylaşılmaz, bu bilgiler, Turk Themes’ten bilgi almak isteyen kişilere ulaşırken kullanılacak hitap için İsim ve Soyisim, görüşmek için gerekli olan Firma Ünvanı, İş telefonu ve e-posta adreslerinden oluşur.
  Bu bilgiler ile Turk Themes çalışanları bilgi talebinde bulunanlar ile iletişime geçerek, gerekli görüşmeyi sağlar.

  Sipariş Formu:

  Bu form üzerinden alınan bilgiler, hiç bir şekilde 3. kişiler ile paylaşılmaz, bu bilgiler, Turk Themes’ten WordPress yazılımı alan kişi veya şirketlere ulaşırken kullanılacak hitap için İsim ve Soyisim, görüşmek için gerekli olan Firma Ünvanı, İş telefonu ve e-posta adresleri ile birlikte, müşterinin e-ticaret sitesi adından oluşur.Turk Themes bu bilgileri kullanarak, müşteriye ürünün satışın sağlar.
  Bu bilgiler ile Turk Themes çalışanları sipariş talebinde bulunanlar ile iletişime geçerek, gerekli görüşmeyi sağlar.
  Turk Themes bu form üzerinden aldığı e-posta adreslerine ürünlerinin tanıtımlarını içeren bilgilendirme e-postaları gönderebilir.
  Turk Themes bilgilendirme e-postalarını almak istemeyen alıcılar, gelen e-postalarındaki bağlantıyı kullanarak, bu listeden çıkmayı sağlayabilirler.