TurkThemes.

Wordpress Tema
Özel Yazılım
Ekstra Profesyonel
Alanında Tek!

TurkThemes Nedir?

Bilişim sektöründe 2002 yılından bugüne 500 den fazla kurumsal firmaya hizmet veren TurkThemes Medya, her geçen yıl uzman ekibini büyüterek profesyonel çalışmalarına devam etmektedir. Müşterilerine en iyiyi sunmak, memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere şekillendirilen “Empatik Hizmet” anlayışı sonucu, kurulduğu günden bu güne, TurkThemes Medya ile çalışmayı seçmiş hiçbir müşterisini kaybetmemiştir. Müşterileri ile arasındaki bu bağlılığın temelinde iş disiplini ve güvene dayalı iş birlikleri yatmaktadır.
massa

Neler Yaparız?

TurkThemes; Turkthemes, TurkThemes Medya, Turk Eğitim hizmet gruplarımızın kurumsallaşma alanında seçtiği yoldur. Siyah ve beyazın renkler üzerindeki egemenlğinden yola çıktığımız TurkThemes ile, Hazır Yönetim Sistemleri için Şablonlar, Özel tasarımlar, İnteraktif ve birebir eğitim hizmetleri sunuyoruz. Yaptığımız işleri şu şekilde sıralayabiliriz;

Wordpress Tema & Eklenti Hizmetleri

Özel Yazılım, Entegre İşlemleri

Online & Birebir Eğitim Hizmetleri

SEO & Optimizasyon Hizmetleri

Müşterilerimiz için Barındırma ve Sunucu Hizmetleri

ve Yarın aklımıza gelecek başka bir hizmet,

ya da yoğun istek üzerine giriştiğimiz farklı projeler..

Misyonumuz

Aslında çok şey var ama...

Gelişmiş kreatif ve interaktif yeteneklerimiz ile müşterilerimizi yerli ve yabancı sektörlerdeki tüm ihtiyaçlarında en etkin ve hızlı çözümleri üretmek, ayrıca teknoloji ve iletişim desteği ile en iyilerin arasına taşımak ve markalaştırmak bizi TurkThemes yapıyor..

TurkThemes Tarihçesi

2002

turkthemesmedya

TurkThemes Medya

2002 Yılı ilk çeyreğinde TurkThemes Medya, çeşitli Web Tasarım & Grafik Tasarım hizmetleriyle Erzurum’da hizmet vermeye başladı. 2 Kişilik bir ekiple, zamanla 100’e yakın müşteri ağını kendine bağlayarak, çevresindeki en genç ve inovatif ajans olmayı başardı.

e2_img2-250x250

Medya Ünnavı

2002 yılının son çeyreğinde Resmi olarak yerel haber hizmeti verip, Yeni bir haber anlayışı ve hizmet sektöründeki kreatif düşünceleriyle rakiplerine örnek oldu.

2007

e3_img2-250x250

CMS Sistemleriyle Buluşma

TurkThemes Medya, CMS sistemlerinin etkisinin farkına vararak, çeşitli entegrasyon hizmetleri, yazılım ve eklenti hizmetlerini hayata geçirdi. Türkiye’deki üretilen ilk wordpress temasına TCAKIR Blog Temasıyla imzasını attı.

e6_img2-250x250

Portallaşma

TurkThemes Medya, bünyesi altında birçok web sitesine yer verdi. Bunların kimisinde etkin sonuçlara ulaşamasa da, yeniliğe ve geleceğe yönelik, web sitelerine FARKLILIK katan içeriklerle bir çok blog, portal ve çeşitli web sitesi fikirlerine şans verdi.

2013

ttmees

Turk Themes

2013 yılı itibariyle, imzasını attığı bir çok wordpress temasının müşterileri tarafından ilgi görmesi karşılığında, WordPress çalışmalarına hız kazandırmak adına Turkthemes.com’u yayına alıp, bu site üzerinden wordpress hizmetleri verdi.

e4_img2-250x250

Özel Yazılım

Müşterilerinden aldığı birçok istek ve teklif üzerine, şimdiye kadar sadece wordpress konusunda hizmet veren turkthemes, çeşitli özel yazılım hizmetlerine de yer vermiş ve online satışların dışında birebir müşteri ağını oluşturmuştur.

2016

syzs

TurkThemes.

2016 Haziran Ayı itibariyle, Tüm hizmetlerini tek bir alan altında toplamak için TurkThemes adı altında toplandık. Artık bize ve tüm hizmetlerimize turkthemes.com den ulaşabilirsiniz..