Neden WordPress?

  SonrakiÖnceki

  Neden WordPress?

  Eğer bu yazıyı okuyor ya da bu sitede geziniyorsanız WordPress’le ilgileniyor, WordPress kavramlarından haberdarsınız demektir. Harika, çünkü biz de çok seviyoruz ve nasıl sevdiğimizi şimdi anlatacağız.

  WordPress, kısaca websitelerinde içerik yönetimi sağlayan bir sistemdir. Bu işlemi kendiniz yada başkasının yapmasını da sağlayabileceğiniz bir alan sağlar. Aynı zamanda, modern web sitelerini birkaç dakika içerisinde oluşturup düzenleyebilmenize imkan sağlayan bir sistemdir. WordPress ücretsiz, açık kaynak ve “milyonlarca insanın geliştirmesinde yardımcı olduğu bir sistem”dir. Ortalama 3 ayda bir güncelleme gelir, ve bu güncellemeler basit güncellemeler olmayıp, genellikle güvenlik amaçlı ya da sistematik kolaylıklar sağlayan ve yeni modüllere sahip güncellemelerdir. Dünyada içerik paylaşma sistemine yeni bir soluk getirmiş olup, bugün milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır.

  Tüm bunlara ek olarak, mükemmel bir admin paneline sahiptir. Bu panelde milyonlarca, eklenti ile ve kendi başına da çok gelişmiş sisteme müdehale edebilir, kendinize tema oluşturabilir ve birçok ayarı kolaylıkla yapabilirsiniz.

  Güçlü bir alt yapıya ve milyonlarca kişinin desteğine bağlı bir CMS’dir.

  SEO konusunda güçlü, yüksek standartlarda websiteleri inşaa eder.

  Kalıplaşmışın dışına çıkmada öncü bir cms’dir.

  Basit kullanımının yanında binlerce fonksiyondan oluşan gelişmiş bir sistemdir.

   

  Fikrini Paylaş

  NextÖnceki