Wordpress Dizi Teması

SonrakiÖnceki

Dizipress v4 Yayında! Baştan Sona yenilenen Wordpres Dizi Teması Dizipress v4 ile Wordpress’in sınırlarında yaşamaya hazır olun. Tüm özellikleri yenilediğimiz dizipress için hemen sipariş verip yeniliklere adım atın

%100 Mobil Uyumlu

Aktif, çalışan üyelik sistemi

Admin paneliyle stabil görüntünün dışında kalma

Diziler ve Oyuncular için ojinal sayfalar

Bildirim sistemi, mesajlaşma ve arkadaş ekleme

Muhteşem Dizipress!

 

Dizi Press WordPress Dizi Temamızda kullanıcılar için izleme fonksiyonu koyduk. İzleme fonksiyonu sayesinde kişi izlediği bölümü rahatlıkla panelinde bulabilecek ve nerede kaldım derdine bir son vermiş olacaksınız.

Bunun yanında üyelerin birbiriyle kaynaşmasını sağlayacak Sosyal üyelik ağı ile, arkadaş ekleme, mesajlaşma, post gönderme ve bir çok alternatif özellikle birlikte geliyoruz.

Tüm bunlara ilaven bir forum sistemini entegre ettiğimiz temada, alışılagelmiş izlenmeli mi, nereden başlamalıyım sorularıyla birbirleriyle diyalog halinde olabilecek bir üyelik sisteminden bahsediyoruz..

Sürekli bahsettiğimiz şu üyelik sistemi var ya.. İşte odur burada kullandığımız. Evet buddypress kullanıyoruz, fakat hem buddypress’i hem wordpress’i baştan yazdık diyebiliriz. Birbirinden özel sayfalar ile üyelerin yapabilecekleri;

Liste oluşturup bölüm ve dizileri aktarma

İzleme sayfasına izlediği dizileri belirtme

Arkadaş ekleme, mesajlaşma, hastag ve @jhon kullanımı

Forum kullanımı ve post atma

Favori ekleme, beğenme şikayet etme

Sorun bildirme ve standart özellikleri..

Wordpress Tema kulvarında böyle bir tema daha önce hiç gelmedi. Yaptığımız her temada bir adım daha ileri giderken hem site sahibi hem de ziyaretçi olarka düşünüp kurguladığımız tema programlaması boyunca en iyiye odaklanıp, hep daha fazlası için çalıştık.

Tüm temalarımızda olduğu gibi Dizi Press temamızda da taban fiyat garantisi veriyoruz. Bugün X liraya aldığınız temayı yarın yarı fiyatına satılırken görmeyeceğinize emin olabilirsiniz.

Turk Themes güvencesiyle, bizden kaynaklı tüm sorunlar, şirket hayatımız boyunca ücretsiz olarak düzeltilecektir.