Sayfa Yapıcı

  Sayfa yapıcı, TT Framework’ün unique özelliklerinden birisidir. Bu özellik sayesinde, WordPress Sayfalarınız, stabil olmayacak, tasarımcının (bizim) yaptığımız düzene mecbur kalmayacaksınız. Sayfanızda bulunan bütün elemanlar, bir modül şeklinde kullanıp, küçültüp büyülterek sadece sürükle bırak yöntemiyle yapabileceğiniz sayfaları oluşturmanızı sağlar.

  Sayfa Yapıcı Türkiye’de sadece TT Framework’tedir. TT Framework, yapılan tüm temalarda eşsiz bir görünüme sahip olmanız için geliştirildi.

  sayfa-yapici

  Beauwp WordPress Temasının kullanım videosunda olduğu gibi, web sitenizde bulunan tüm modüllerin boyutunu ayarlayarak, sürükle bırak yönetemiyle saniyeler içerisinde Anasayfanızı ya da diğer tüm sayfalarınızı değiştirebilirsiniz.

  [rockthemes_youtube_video]http://www.youtube.com/watch?v=L4i55clSK2s[/rockthemes_youtube_video]

  Yaptığmıız wordpress temalarını incelediğiniz de, yapılan modüller için belirtilen alanda, modül ismi ve kullanım odağına yönelik, bir de template helpers için ayarlardığımız modülün kodları bulunmaktadır. Kendinize ait bir mobül oluşturabilir ve bu modüle değerler atayarak ,sayfa yapıcıya import edebilirsiniz. Ya da duyarlı bir kullanıcı olarak TT Framework’ün geliştirilmesinde yardımcı olmak adına, destek forumlarımızdan bize katılabilir, Türkiye için güzel şeyler paylaşabilirsiniz 🙂

  Page Builder ve WordPress Temalar için Framework hizmeti verdiğimiz TTFramework hakkında detaylı bilgiye ulaşabilceğiniz; TT Framework sayfası, blog alanımızdaki wordpress blog dersleri ve tüm site genelinde ulaşabileceğiniz tema örnekleriyle daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

  Page Builder için yapacağınız siparişlerde ek olarka ücret alınır. Bu hizmet, stabil görünümü ortadan kaldıran, bir tema yerine birçok temayı size sunan hizmetlerden biris olup türkiye’de yalnızca bize aittir. Tüm lisans dosyaları ve ulaşabileceğiniz kaynaklar için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilir, sipariş verirken yaptıracağınız temanın Esnek görünüme sahip olmasını istediğinizi vurgulamalısınız.

  TT Framework Türkiyede geliştirilmekte olan en büyük wordpress hizmetlerinden birisidir. Bu alanda bize katkıda bulunmak ve teşekkür ettiklerimiz arasına dahil olmak için TT Framework destek sayfalarımızı ziyaret edip, buralarda paylaşılan bilgileri yorumlayabilir ya da yeni paylaşımlar sunabilirsiniz.