Sınırsız Renk Seçeneği

  Herşeyin bir sınırı vardır değil mi? Sınırsız bir şey mevcut değildir. Belkide Limitsiz dememiz gerekiyor, fakat biz sınırsız kelimesini daha çok seviyoruz, çünkü yaptığımız işlerde sınırı sevmiyoruz.

  Satışta olan, ve Sipariş vereceğiniz tüm wordpress temalarında, sınırsız renk seçeneği mevcuttur. Bu sınırsız renk seçeneği, size varsayılan olarak verdiğimiz bir kaç ana renk şemasının dışına çıkabilmenize imkan sağlar. Headings, Body, Footer, Link, Resim ve daha bir çok alanda Panelinizden aktif olarak kullanabileceğiniz sınırsız renk seçeneği mevcuttur.

  renk-secenekleri

  Bu ayar dahilinde, size verilen,tema içerisinde resim olmayan tüm alanların ,yazıların veya resim açıklamaları, çerçeveleri gibi bölümlerin renklerini kendi kurumsalınıza ya da zevkinize göre düzebilirsiniz.

  Yukarıdaki renk seçeneği örneğinin dışında, genel body fontları, başlıklar (h1, h2, h3 vs) link renleri, link hover renkleri, menü renkleri, genel site renk şablonu, koyu – açık (dark light) seçeneklerinide dahil ettiğimiz temalarda, bu temayı kullanan tüm müşterilerimizde birbirinden farklı ve canlı siteler oluştuğunu görüdük. Bu neden renk seçeneği alternatifini tüm temalarımıza uyguladık.

  Sınırsız Renk Seçeneği

  Üstte resim de görebileceğiiz üzere, tüm font alanlarını ayrı ayrı oluşturabilir, hepsine 500 den fazla Google fonts tanımlayabilir ve bunların renklerini atayabilirsiniz. Tema panelinden kullanacağınız renk birimlerini aynı zamanda yazı ve sayfalarınızda da etkin duruma getirebileceğiniz gibi yazı alanı içerisinde değiştirdiğiniz renk alanları bu ayarladan etkilenmezler. Tamanen bir hiyerarşi üzerine oluşturduğumuz bu ayarlar sizi hiç sıkıntıya sokmadan kurumsal yapınıza etkin bir görünüm sağlayacağından hiç şüphemiz yok.

  Size baştan aşağı bir tema yapma şansı veriyoruz. Bunun anlamı size değer verdiğimiz ve yaptığımız işten memnun kalmanız içindir. Sınırsız renk seçeneği, TT Framework, Sayfa Yapıcı ve Resposive gibi ayarlar için ek ücret almayıyoruz ve almayacağız.