Yüksek Kalitede Şehir Rehberi Temaları

Şehir Rehberi sayesinde, WordPress Şehir Rehberi, Genel Portal, Sosyal Ağ veya Magazin temaları yapabilme şansınız olur.. Bu Temalar ile birbirinden gelişmiş özelliklerle sosyal ağları mükemmel kullanabilme hakkınınz olur..

Sipariş Ver

Sayfa Yapıcı

Sayfa Yapıcı (Page Builder) sayesinde, standart bir görünüm yerine, dilediğiniz zaman değişebileceğiniz sayfalar, modüller ve yazı çeşitlerine sahip olursunuz. Ziyaretçileriniz aynı görüntüden sıkılıp sitenizi terketmez.

TT Framework

TT Framework’ün sunduğu eşsiz panel sayesinde, hiç bir kod bilgisine ihtiyaç duymadan, tema içerisindeki tüm değişken alanlara ulaşabilir, tek bir tıkla istediğiniz görünüme kavuşup dilediğiniz tasarımı aktif edebilirsiniz.

Ultra Responsive

Bootstrap Teknolojisiyle yaptığımız tüm çalışmalara, responsive özellik ekleyip; kullanmak istediğiniz zaman aktif ya da deaktif edebileceğiniz imkanlar sunuyoruz. Sadece Bootstrap entegresi yerine tüm temanızı mobil ile uyumlu yapıyoruz

Yüksek Seo Avantajı

Biz SEO’cu değiliz. Fakat biliyoruz ki SEO sadece SEO’culara ait değildir. Bir Web sitesinin kodlama aşaması SEO’nun bel kemiğidir. Yaptığımız tüm çalışmalarda SEO’ya azami önem veriyor, tüm kod ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz

Neden Şehir Rehberi Teması?

Şehir Portal Sitenizi WordPress ile kullanarak onlarca hazır özellik, yüzlerce eklenti ve TTFramework’ün eşsiz nimetlerinden yararlanmış olursunuz. Ayrıca Sunucu yormayan CPU dostu yazılımlarla ne kadar ziyaretçiniz olursa olsun, Hosting derdine boyun eğmemiş olursunuz!

Şehir Rehberi Avantajları

Turk Themes ile sipariş vereceğiniz Şehir Rehberi Temasında;

Eşsiz soyal ağ eklentiler, tema entegreli Sosyal Ağ Kayıt ol & giriş yazılımları, Twitter Cards, Facebook APı ve Google+ yazar apileri, hızlı ve kolay kullanım, %100 Tema Paneli ile otomasyon ve bir şehir portalında olması gereken herşeye sahip olursunuz..

  1. Esnek Tema Kullanım Alanları
  2. Temiz Kodlama, Profesyonel Yazılım
  3. İleriye Dönük Planlama ve ek özellik destekleri
  4. Sınırsız Post Type
  5. Sınırsız Taxonomy
  6. Bir Şehir portalında olması Gereken Herşey
  7. Üyelik Sistemi & Profil Alanları
  8. Aktivite Yayınları, Gruplar, Sayfalar
  9. ve daha onlarcası..