WordPress Tema’da Dünya Kalitesi

  Kendimizi çok mu övüyoruz? Çok mu pişkin ya da birazcık şımarık mıyız?

  Hayır efendim. Biz sadece yaptığımız işi övüyoruz. Hani derler ya; “Ayinesi iştir kişini, lafa bakılmaz” biz de o misal, size yaptığımız çalışmaları sunuyoruz. Mevcut bir portföyümüz varken bu kendini ve yaptığı işleri övmek nedir diyebilirsiniz. Biz şöyle düşünüyoruz;

  Yapılan işler, müşterinin verdiği siparişler, ve satın alan diğer müşterilerimiz zaten bu konu hakkında bilgileri olsa bizlere hiç ihtiyaçları olmaz. Dolayısıyla yaptığımız işleri birkaç görsel ve demo linkle değil de açıklaya açıklaya, sindire sindire anlatmak istiyoruz.

  Wordpress Temaları

  Yaptığımız WordPress çalışmaları, Themeforest, Templatic gibi dev firmalarda satışa çıkan WordPress Temalarından farksızdır. Kalite açısından, özellik ve fonksiyon açısından ve kodladığımız ve uyduğumuz kurallar bakımından Dünya kalitesinde ürünler ortaya çıkarıyoruz..

  [rockthemes_list font_awesome_icon_class=”fa-sign-out” icon_color=”#1dafec”]

  • Sayfa Yapıcı özelliğiyle Türkiye’de ilk ve tekiz.
  • TT Framework ile gelişmiş WordPress Temaları içerisinde kendine ait bir frameworkü olan tek ve ilk firmayız.
  • Her temaya sınırsız renk seçeneği sunabilen tek firmayız.

  [/rockthemes_list]

   

  Daha bir çok tek ve ilki gerçekleştirmeyi umuyoruz. Yaptığımız çalışmaları sadece Türkiye’ye ve Türk Vatandaşlarımızla paylaşıyor, yalnız onlarla satış işlemini gerçekleştiriyoruz. Daha önce yaptığımız yurt dışı çalışmalarını referans olarak bile vermiyoruz..