WordPress Yemek Tarifleri Temamız yayında!

  SonrakiÖnceki

  WordPress Yemek Tarifleri Temamız yayında!

  A’dan Z’ye tüm alanlarıyla profesyonel bir tema olması açısına çalıştığımız, FoodPress WordPress Yemek Tarifleri temamız satışa çıktı. Profesyonel üyelik sistemi, Yazar defteri, Yazarlar arşivi, Blog ve Video alanlarından tutun, kullanıcı etkileşimi, Eşsiz görünümü ve benzersiz özellikleriyle yine gönlünüzü almaya geliyoruz.

  Özellikler

  yemek-thumb

  Eşsiz Tasarım

  Her köşesini özenle hazırlattığımız FoodPress’in diğer site ve temalardan kendini ayıran onlarca özelliğinin yanında tasarımı da dikkat çekiyor.

  uye

  Profesyonel Üyelik Sİstemi

  FoodPress, Yeni Defter özelliği ile üyelerin tarifleri defterlerine eklemesine izin verir. Aynı zamanda üyelerin tarif  ve video eklemesi, üyelerin birbiriyle arkadaşlık kurması ve tarif resimleri eklemesine olanak sağlar.

  profil

  Eşsiz Profil Sayfası

  FoodPress ile, daha önce hiçbir yemek temasında görmediğiniz kusursuz bir profil sayfasıyla karşılaşırsınız. Üyelerin tam anlamıyla profillerini yönetebileceği bu eşsiz alan sayesinde internet sitenize daha çok aktif kullanıcı sağlarsınız.

  Yemek2

  Alternatif Blog sistemi

  Sitenizde, soru cevap bölümü olarak kullanabileceğiniz Pratik Bilgiler alanı sayesinde kaliteli indexlere sahip olacak aynı zamanda üyelerin sorunlarını kendi aralarında çözmelerine olanak sağlayacaksınız.

  yazar

  Yazarlık Sistemi

  Sitenizde kullanıcıların Tarif eklemesine olanak sağlarken Aynı zamanda bir aşçı arşivi oluşturursunuz. Bu durum hem kullanıcıların hoşuna gidecek hem de siteniz siz uyuyorken bile üyeleriniz tarafından güncellenecektir.

  panel

  Kullanışlı Admin Paneli

  Sitenizin bir çok alanını, Anasayfa modüllerinizi ve reklam alanlarınızı kolaylıkla düzenleyebileceğiniz son derece hızlı TT Framework Alt yapısıyla hazırlanmış admin paneliyle kontrol sizde!

  Yemek8

  Tarif Videoları

  Video Arşivi sayesinde FoodPress, Youtube ya da diğer video sistemlerinde bulunan videolarınızı kolaylıkla paylaşarak izlenme sayınızı ve kazançlarınızı artıracak Tarif video sistemiyle birlikte gelir.

  • DiziPress v6 Talep Toplama

   Merhaba. Çok beklediniz biliyoruz. Bizler de geceli gündüzlü çalışarak Dünyanın en kaliteli ve eşi benzeri

  • DiziPress v5 Güncel!

   Merhabalar, Daha önceki DiziPress v5 Talep Toplama blog yazımızda bildirdiğimiz üzere DiziPress v5 sürümünü tamamlamış bulunmaktayız.

  • DiziPress v5 Talep Toplama

   Merhabalar, Merakla beklenen DiziPress v5 sürümünün yayınlanmasına çok yaklaştık. Bir çok müşterimizin güncelleme tarihini merak

  • Dizipress v4 Çıktı!

   Merakla Beklenen Dizipress v4‘ü tamamlamış bulunuyoruz. Sistemi baştan sona değiştirdiğimiz temada, bir çok yeni özellik ve eski özellikler için güncelleme imkanımız oldu. Uzunca süredir beklenen bu güncelleme için gösterdiğiniz sabır ve anlayıştan dolayı tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

  • BusinessPress Yayınlandı!

   BusinessPress ile Kendi şirketinizin ya da müşterinizin internet sitesini dakikalar içerisinde ayarlayabileceğiniz, son derece modern

  • Dizipress v3.1 Güncellemesi

   Dizipress WordPress Temasının dop dolu içeriği ve eşsiz özellikleriyle kaynak kullanımının diğer temalara göre biraz

  • Dizipress v3 Güncelleme

   Dizipress Diğer Sürümlerden Dizipress v3 Sürümüne yükseltme yapmak isteyen kullanıcılar için 50 TL ücret ödemesi

  • Dizipress v3 için Hazır Olun!

   Türkiye’de ve dünyada eşi benzeri olmayan WordPress Dizi Teması için v3 çalışmalarımız sona ermiştir.

  Fikrini Paylaş

  NextÖnceki