%100 Orjinal Temalar

  WordPress Orjinal Tema diyince aklınıza ne geliyor? Karmaşık sistemlerden oluşmuş, birçok fonksiyonun bulunduğu, düzenlemesi zor aktif çalışan bir sistem mi? Yoksa css kadar basit, ve bir o kadar kısıtlı bir sistem mi?

  Biz Cevap verelim; Tema yapımcısına göre değişir. Biz WordPress temalarını (piyasanın aksine) Sadece CSS Template’lerin içerisine bir kaç wp etiketi  (the_title() gibi ) yapıştırarak yapmıyoruz.

  Orjinal Tema

  Yaptığımız wordpress orjinal tema larında, mecbur kalmadıkça eklenti kullanmıyoruz.

  Hiçbir tema, ya da platformdan kod almıyor, tüm sistematik fonksiyonları size özel yapıyoruz. Bunun sebebi, wordpress temanız için verdiğiniz ücretin hakkını alabilmek.

  Orjinal Tema larımızda kullandığımız bir görseli bir diğerinde kullanmıyoruz.

  Her seferinde farklı kodlama şekilleri de kullanmıyoruz. Trend olan ve olması gereken HTML5 ile kodluyoruz, article, footer, aside ile sınırlı bir HTML5 yerine, daha gelişmiş, içerisinde belki de daha önce görmediğiniz CSS3 ile inşaa ediyoruz.

  Yaptığmız orjinal tema da bulunan tüm materyalleri sizin için CC ile lisanslıyoruz. Bu lisans sayesinde istediğiniz her platformda, (satış hakkı ücretini ödediyseniz ) satabilme, çoklu satışa sunabilme hakkın sunuyoruz.

  Kendimize bu kadar güvenmemizin tek sebebi, yaptığımız işi yıllardır yapıyor olmak, öğrenmek için çok fazla vakit harcamış ve aman hemen bi para kazanalım hevesine daha önce kapılmamış olmamızdır.